RK73G1ETTP1872F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1872F
JLCPCB Part #
C2577936
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS