RK73G1ETTP1803F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1803F
JLCPCB Part #
C2580066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS