SG73S2ERTTD4020F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4020F
JLCPCB Part #
C6222589
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS