RK73G1ETTP1203F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP1203F
JLCPCB Part #
C2582024
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS