RK73H2ERTTD3901F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD3901F
JLCPCB Part #
C5851982
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS