RK73G1ETTP1782D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1782D
JLCPCB Part #
C2579672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS