ERJ-S02F2703X
MFR.Part #
ERJ-S02F2703X
JLCPCB Part #
C2127364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS