RN73H2ETTD6732D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6732D100
JLCPCB Part #
C4063332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS