RK73B2ETTD200J
MFR.Part #
RK73B2ETTD200J
JLCPCB Part #
C830165
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS