RK73G1ETTP15R4F
MFR.Part #
RK73G1ETTP15R4F
JLCPCB Part #
C2579176
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS