SR731JTTDR453F
MFR.Part #
SR731JTTDR453F
JLCPCB Part #
C2600209
Description
-55℃~+150℃ 250mW 453mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS