RN732BTTD6982F10
MFR.Part #
RN732BTTD6982F10
JLCPCB Part #
C4058440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS