RN73H2BTTD1383F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1383F100
JLCPCB Part #
C2540755
Description
-55℃~+155℃ 138kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS