RK73G1ETTP1502D
MFR.Part #
RK73G1ETTP1502D
JLCPCB Part #
C4193471
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS