RN73H1JTTD2031A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2031A10
JLCPCB Part #
C4197375
Description
100mW 2.03kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS