RK73G1ETTP1502C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1502C
JLCPCB Part #
C2580490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS