RK73G1ETTP1302F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1302F
JLCPCB Part #
C4145344
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS