RN73H1JTTD8872D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD8872D50
JLCPCB Part #
C4250379
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS