RK73G1ETTP1372F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1372F
JLCPCB Part #
C2578047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS