RK73G1ETTP12R1F
MFR.Part #
RK73G1ETTP12R1F
JLCPCB Part #
C2579198
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS