RN732BTTD5112A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5112A05
JLCPCB Part #
C4044304
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS