RK73G1ETTP12R1D
MFR.Part #
RK73G1ETTP12R1D
JLCPCB Part #
C4129422
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS