RN731JTTD1872D10
MFR.Part #
RN731JTTD1872D10
JLCPCB Part #
C3948594
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS