RK73G1ETTP1052C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1052C
JLCPCB Part #
C2580895
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS