RK73G1ETTP1050C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1050C
JLCPCB Part #
C4162775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS