RK73G1ETTP1650C
MFR.Part #
RK73G1ETTP1650C
JLCPCB Part #
C2581137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS