RK73G1ETTP4121C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4121C
JLCPCB Part #
C2581811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS