RK73G1ETTP1003F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1003F
JLCPCB Part #
C516087
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS