SG73S1ETTP61R9D
MFR.Part #
SG73S1ETTP61R9D
JLCPCB Part #
C4126128
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS