RN73R1JTTD1560D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1560D50
JLCPCB Part #
C4315570
Description
-55℃~+155℃ 100mW 156Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS