RN73H2ETTD3702D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3702D50
JLCPCB Part #
C4051506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS