RK73G1ERTTP6803D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6803D
JLCPCB Part #
C5725139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS