RK73G1ERTTP6802D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP6802D
JLCPCB Part #
C6388404
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS