RN73H2ETTD4930D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4930D100
JLCPCB Part #
C4224830
Description
-55℃~+155℃ 250mW 493Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS