RN73R1JTTD2740C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2740C25
JLCPCB Part #
C4128956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS