SG73S1ETTP4642D
MFR.Part #
SG73S1ETTP4642D
JLCPCB Part #
C4117529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS