WR04X15R4FTL
MFR.Part #
WR04X15R4FTL
JLCPCB Part #
C172006
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS