RN73H2BTTD2553B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2553B05
JLCPCB Part #
C4042567
Description
250mW 255kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS