RN73H1JTTD2642F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2642F25
JLCPCB Part #
C3986482
Description
100mW 26.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS