RK73G1ERTTP52R3D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP52R3D
JLCPCB Part #
C5870589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS