RN731JTTD1932F50
MFR.Part #
RN731JTTD1932F50
JLCPCB Part #
C3998251
Description
-55℃~+155℃ 19.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS