RK73G1ETTP52R3D
MFR.Part #
RK73G1ETTP52R3D
JLCPCB Part #
C2580819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS