RK73G1ERTTP4532D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP4532D
JLCPCB Part #
C7283672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS