ERA-2AED2612X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AED2612X
JLCPCB Part #
C20013709
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS