RK73G1ERTTP2940F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2940F
JLCPCB Part #
C6388201
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS