SG73S1JTTD4870D
MFR.Part #
SG73S1JTTD4870D
JLCPCB Part #
C3976895
Description
-55℃~+155℃ 200mW 487Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS