P0402E1000BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0402E1000BNT
JLCPCB Part #
C4143266
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS