RN73H1JTTD4370A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4370A10
JLCPCB Part #
C3982538
Description
100mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS