HV73V1JTTD433G
MFR.Part #
HV73V1JTTD433G
JLCPCB Part #
C4326993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS