RN731JTTD61R9B50
MFR.Part #
RN731JTTD61R9B50
JLCPCB Part #
C4111057
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS